8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Vyšetrovanie obvineného Dědečka a prípadu tragickej zrážky na Zochovej sa posunulo. Čo bude ďalej? (foto)

  23.3.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovanie smrteľnej nehody, pri ktorej na jeseň minulého roku zahynulo na autobusovej zastávke Zochova v Bratislave päť ľudí, sa posunulo.

  Medializované informácie pre agentúru SITA potvrdil hovorca bratislavskej krajskej prokuratúry Juraj Chylo.

  „V trestnej veci obvineného D. D. bolo umožnené oprávneným osobám podľa paragrafu 208 Trestného poriadku preštudovať vyšetrovací spis a podať návrhy na doplnenie vyšetrovania,“ povedal hovorca.

  Zobraziť fotogalériu k článku:
  Obvinený Dědeček sa postavil pred sudcu, rozhodol o jeho väzbe (fotografie)

  Vyšetrovateľ bratislavskej kriminálnej polície začiatkom októbra 2022 obvinil Dušana Dědeček z Bratislavy v súvislosti s tragickou dopravnou nehodou na zastávke mestskej hromadnej dopravy Zochova z trestného činu všeobecného ohrozenia. V prípade preukázania viny súdom mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov, prípadne trest odňatia slobody na doživotie.

  Tragická nehoda na zastávke Zochova v Bratislave

  Opitý vodič vozidla zn. Škoda SuperB zišiel v nedeľu 2. októbra minulého roku večer v Bratislave vo vysokej rýchlosti mimo vozovku na zastávku mestskej hromadnej dopravy Zochova. V tom čase sa tam nachádzalo približne 40 osôb, pričom došlo k zrážke vozidla s čakajúcimi na spoj. Na mieste zahynuli štyri osoby, traja ľudia boli v kritickom stave prevezení do nemocníc, ďalší traja utrpeli zranenia vyžadujúce si ich ošetrenie v nemocniciach. Následne pribudla ďalšia obeť, bolo ňou 21-ročné dievča. U vodiča po nehode zistili prítomnosť alkoholu na úrovni 1,7 až 2 promile.

  Zobraziť fotogalériu k článku:
  Auto narazilo do ľudí na zastávke Zochova v Bratislave (fotografie)

  Viac k témam: Alkohol za volantom, Súdy, Tragická nehoda na zastávke Zochova v Bratislave, Vyšetrovanie
  Zdroj: SITA.sk – Vyšetrovanie obvineného Dědečka a prípadu tragickej zrážky na Zochovej sa posunulo. Čo bude ďalej? (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.