8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Vo Svrčinovci došlo k vážnej dopravnej nehode, maloletý chlapec utrpel zranenia po strete s nákladným autom (foto)

  11.7.2024 (SITA.sk) – V ranných hodinách došlo vo štvrtok 11. júla v obci Svrčinovec k vážnej dopravnej nehode na ceste I/11B, z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k stretu nákladného motorového vozidla zn. Man a maloletého chlapca.

  Ako informovala hovorkyňa žilinskej krajskej polície Zuzana Šefčíková, chlapec utrpel zranenie, ktoré si vyžiadali jeho okamžitý prevoz do nemocnice. Na miesto bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy. 36-ročný vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

  „Vodičovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Na miesto bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy. Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci. Ďalšie okolnosti a presné príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,“ uviedla Zuzana Šefčíková.

  Žilinská krajská polícia upozorňuje na predchádzanie tragédiám na cestách. Z toho dôvodu žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne a plne sa venovali vedeniu vozidla.

  Viac k témam: Dopravná nehoda, žilinská polícia
  Zdroj: SITA.sk – Vo Svrčinovci došlo k vážnej dopravnej nehode, maloletý chlapec utrpel zranenia po strete s nákladným autom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.