8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  V prípade postrelenej študentky policajnej akadémie padlo prvé obvinenie

  16.3.2023 (SITA.sk) – Obvinenie z trestného činu ublíženia na zdraví vzniesli policajti bývalému pedagógovi na Akadémii Policajného zboru v Bratislave Vladimírovi Š. Ako bratislavská polícia informovala na sociálnej sieti, obvinený z postrelenia študentky je stíhaný na slobode.

  „Nakoľko vo veci aj naďalej pokračuje vyšetrovanie, bližšie informácie poskytneme, keď to situácia umožní,“ uviedla polícia.

  Nešťastná udalosť sa stala v stredu 1. marca na Akadémii Policajného Zboru v Bratislave, kde zo zatiaľ nezistených príčin pedagóg postrelil 20-ročnú žiačku. Tá skončila s poranením chrbtice v nemocnici. Podľa medializovaných informácii sa tri budúce policajtky po vyučovaní chceli zdokonaliť v streľbách, a tak išli s pedagógom na polygón v areáli školy. Pri výstrele z inštruktorovej zbrane strela zasiahla jednu z kadetiek do chrbta.

  Poverený minister vnútra Roman Mikulec v tejto súvislosti uviedol, že rektorka akadémie Lucia Kurilovská by mala zvážiť rezignáciu. Tá to však odmietla.

  Viac k témam: Krimi, Minister vnútra SR, Obvinenie, Ublíženie na zdraví
  Zdroj: SITA.sk – V prípade postrelenej študentky policajnej akadémie padlo prvé obvinenie © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.