8.9 C
New York
piatok, 19 apríla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Účastník útoku na Daniela Tupého nepôsobí na policajnej akadémii, pracoval však aj v štátnej inštitúcii

  28.3.2023 (SITA.sk) – Účastník útoku na študenta Daniela Tupého, ktorý momentálne vo veci vystupuje ako svedok, nepôsobí na Akadémii Policajného zboru v Bratislave. Ako vysoká škola uvádza v stanovisku, na akadémii pôsobí menovec tejto osoby.

  „Ide o zhodu mien a v žiadnom prípade náš zamestnanec s iniciálkami V.M. nebol aktérom tohto prípadu,“ zdôrazňuje policajná akadémia.

  Podľa medializovaných informácií svedok, ktorý priznal, že sa zúčastnil na útoku na Daniela Tupého, pôsobil v minulosti na Finančnej správe SR a momentálne pôsobí v európskej agentúre na ochranu schengenskej hranice Frontex. Konkrétne má ísť o Vladimíra M., ktorý sa priznal, že zavraždeného udrel.

  Okresný súd Bratislava V vzal v nedeľu 26. marca do väzby advokáta Adama P., ktorý je obvinený z vraždy Daniela Tupého. Dôvodom je obava z možného úteku a ovplyvňovania svedkov. Obvinený proti rozhodnutiu podal sťažnosť, o ktorej rozhodne Krajský súd v Bratislave.

  Viac k témam: Vražda Daniela Tupého
  Zdroj: SITA.sk – Účastník útoku na Daniela Tupého nepôsobí na policajnej akadémii, pracoval však aj v štátnej inštitúcii © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.