8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Tragický koniec nehody v Čeľovciach , 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice

  10.7.2024 (SITA.sk) – Dopravná nehoda v Čeľovciach (okres Trebišov) mala tragický koniec, 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, nehoda sa stala v utorok 9. júla, keď 52-ročná vodička viedla vozidlo značky Mazda cez Čeľovce smerom na Nižný Žipov.

  Z dosiaľ nezistených príčin prešla do protismeru a vošla do odvodňovacieho kanála, pričom prednou časťou auta narazila do betónového múrika.

  „Maloletá spolujazdkyňa (12), ktorá sa vo vozidle viezla, pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia sedem až desať dní. Desaťdňovú práceneschopnosť si predbežne vyžiadajú aj zranenia, ktoré pri dopravnej nehode utrpela vodička vozidla,“ uviedla Ivanová. Dodala, že dychová skúška u vodičky prítomnosť alkoholu nepreukázala.

  Trebišovská vyšetrovateľka začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a trestný čin ublíženia na zdraví. Príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

  Viac k témam: Dopravná nehoda, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciac, Polícia, Tragická dopravná nehoda
  Zdroj: SITA.sk – Tragický koniec nehody v Čeľovciach , 75-ročná spolujazdkyňa skonala po prevoze do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.