8.9 C
New York
sobota, 25 mája, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  TATRATEA – 20. VÝROČIE

  TATRATEA – unikátny čajovo-bylinný likér z dielne rodinnej podtatranskej firmy KARLOFF oslavuje 20 rokov. Už od roku 2004 je vyrábaný s láskou v kežmarskej likérke z výlučne prírodných surovín a za uplynulé dve dekády si získal srdcia mnohých zákazníkov na Slovensku ale aj v zahraničí.

  Pri tejto príležitosti uvádza TATRATEA na trh limitovanú edíciu zákazníkmi najobľúbenejšieho produktu zo svojho portfólia – 52 % ORIGINAL ANNIVERSARY EDITION v bohato zdobenej fľaši, ktorá vychádza v náklade 52 000 kusov. Limitovanú edíciu je možné od apríla nájsť na pultoch veľko a maloobchodov, rovnako ako aj na e-shope tatrateashop.sk

  Kúpou výročnej edície, ale aj akéhokoľvek iného druhu TATRATEA 700 ml sa zároveň môžete v období od 1.4. do 31.8.2024 zapojiť do súťaže, ktorá prebieha na stránke www.tatrateasutaz.sk  a vyhrať skvelé ceny! Okrem hlavnej ceny – Luxusný pobyt v Grand Hoteli Kempinski Štrbské pleso sa každý týždeň losuje o poukážky na nákup na e-shope TATRATEA, merch alebo lístky na prehliadku výroby spojenú s degustáciou TATRATEA.

  Degustáciu s prehliadkou výroby si však môžete užiť aj v prípade, že sa nezaradíte medzi výhercov súťaže. Po ukončení rekonštrukcie hlavnej budovy historického areálu Pradiarne v Kežmarku otvára svoje brány aj verejnosti a pozýva Vás nahliadnuť do procesu výroby, ochutnať jednotlivé zložky v rôznych fázach výrobného procesu či vypočuť si príbeh vzniku Tatranského čaju. Chýbať nebude samozrejme ochutnávka portfólia TATRATEA, ktorú môžete zakončiť nákupom v podnikovej predajni, kde nájdete všetky produkty za bezkonkurenčné ceny. 

  Termín prehliadky spojenej s degustáciou je nutné si vopred rezervovať, viac informácii nájdete na www.karloff.sk/exkurzie. PR

  PR

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.