8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Schneider Electric otvorí v Európe ďalší inteligentný závod

  21.4.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, položil základný kameň novej inteligentnej továrne v maďarskom Dunavecse. Nový závod s plánovanou investíciou 40 miliónov eur zamestná 500 ľudí. Prevádzka by sa mala začal už v roku 2024.

  Táto, v poradí 36. inteligentná továreň v Európe bude zároveň ďalšou, v ktorej sa bude realizovať zákazková výroba. Výrobný program bude zahŕňať primárne a sekundárne rozvádzače, nízkonapäťové skrine a komponenty, ako aj najmodernejší rad rozvádzačov AirSeT, ktoré nevyužívajú nebezpečný skleníkový plyn SF6.

  „Nový výrobný závod v Dunavecse bude vlajkovou loďou v Európe v oblasti vysoko napäťových technológií,“ hovorí Yann Reynaud, senior viceprezident spoločnosti Schneider Electric. „Som rád, že môžeme vybudovať ďalšie výrobné kapacity pre to, aby naši zákazníci mohli priniesť viac inovácií, udržateľnosti a digitálnych riešení. Európa je dôležitým regiónom a táto nová inteligentná továreň je jedným z príkladov toho, ako posilňujeme naše výrobné kapacity, aby sme dokázali uspokojiť rastúci dopyt, po nových energetických riešeniach, ktoré majú pomôcť posilniť energetickú nezávislosť kontinentu.“

  Čo ďalšie podporí udržateľnosť inteligentného závodu Schneider Electric?

  30 nabíjacích staníc pre elektromobily a 25 nabíjacích staníc pre elektrobicykle
  dažďová voda sa bude využívať na toaletách a pri zavlažovaní
  Senzory Schneider Electric v kanceláriách, zasadacích miestnostiach, šatniach a kúpeľniach budú riadiť osvetlenie a klimatizáciu, aby sa znížilo plytvanie energiou.
  Vzduchové uzávery na zabránenie tepelným stratám pri nakládke nákladných vozidiel

  Informačný servis

  Viac k témam: inteligentný závod, PR, Schneider Electric, Závod
  Zdroj: SITA.sk – Schneider Electric otvorí v Európe ďalší inteligentný závod © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.