8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Remišová podľa Rašiho oklamala ľudí aj vládu, neušetrila 700-tisíc eur a teraz navyše míňa ešte viac (video)

  13.4.2023 (SITA.sk) – Ministerka investícií Veronika Remišová podľa podpredsedu strany Hlas-SD Richarda Rašiho oklamala ľudí aj vládu, keď svoje ministerstvo presťahovala do jednej z najvyšších budov v Bratislave. Vláde tvrdila, že ušetrí viac ako 700-tisíc eur ročne, v skutočnosti je nový nájom oproti predošlým podľa Rašiho drahší o približne milión eur za rok.

  Raši upozornil na netransparentné obstarávanie, keď Remišová si najskôr nechala urobiť analýzu, pri ktorej zvýšila požadovanú plochu tak, aby zostali len dve možnosti od jednej finančnej skupiny. Zároveň nerešpektovala podľa podpredsedu strany odporúčania Útvaru hodnoty za peniaze, aby na jedného zamestnanca prenajala maximálne 14 metrov štvorcových, Remišová prenajala približne 19 a tým o 35 % nájom predražila.

  Strana Hlas-SD zároveň upozornila, že Remišová stále utajuje nielen zoznam vybavenia svojej kancelárie, ale aj pôdorys celého poschodia, na ktorom sa nachádza ministerský trakt.

  V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

  Agentúra SITA požiadala o reakciu Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR.

  Viac k témam: Podpredseda strany Hlas-SD
  Zdroj: SITA.sk – Remišová podľa Rašiho oklamala ľudí aj vládu, neušetrila 700-tisíc eur a teraz navyše míňa ešte viac (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.