8.9 C
New York
streda, 19 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Putin navštívil ruských vojakov na okupovaných ukrajinských územiach, Kremeľ zverejnil video

  18.4.2023 (SITA.sk) – Ruský vodca Vladimir Putin navštívil veliteľstvo ruských síl bojujúcich na Ukrajine. Video zverejnené Kremľom v utorok ráno zobrazuje Putina na návšteve veliteľského stanovišťa ruských síl v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny.

  Viac o téme: Vojna na Ukrajine

  Na záberoch bolo vidieť, ako Putin dostáva správy od najvyšších vojenských predstaviteľov. Následne sa Putin helikoptérou presunul na veliteľské stanovište Národnej gardy Ruskej federácie v Luhanskej oblasti, aby si vypočul správy o tamojšej situácii. Pravdivosť záberov zverejnených Kremľom nebolo možné nezávisle overiť.

  Rusko v septembri minulého roka oznámilo anexiu Chersonskej, Luhanskej, Doneckej a Záporožskej oblasti na Ukrajine, čo však väčšina sveta označila ako nelegálny krok.

  Putin reportedly visited Russian troops in occupied Kherson and Donbas areas. Can we start geolocation? pic.twitter.com/ketY4PB8pb
  — NOËL 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) April 18, 2023

  Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
  Zdroj: SITA.sk – Putin navštívil ruských vojakov na okupovaných ukrajinských územiach, Kremeľ zverejnil video © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.