8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Pri príležitosti Svetového dňa vody otestujeme vašu vodu zo studní bezplatne

  17.3.2023 (SITA.sk) – 22. marca si pripomíname Svetový deň vody, ktorý sa oslavuje od roku 1992, kedy ho konferencia OSN o životnom prostredí a rozvoji odporučila oslavovať na medzinárodnej úrovni.

  Tento rok je mottom Svetového dňa vody Urýchlenie zmien, špeciálne zmien na vyriešenie krízy v oblasti vody a hygieny.

  Cieľom je upriamenie pozornosti na dôležitosť každodenného správania jednotlivcov pri efektívnom zaobchádzaní s vodou, povzbudiť ľudí, aby vo svojom živote podnikli kroky na zmenu spôsobu používania, spotreby a hospodárenia s vodou.

  Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. ponúka aj tento rok pre verejnosť bezplatnú analýzu vzoriek vody z domácich studní na prítomnosť dusičnanov.

  Bezplatnú analýzu pitnej vody z individuálnych zdrojov budeme realizovať v akreditovaných laboratóriách pitných vôd v Banskej Bystrici, Prievidzi a v Lučenci, kde môžu záujemcovia o túto službu 21. marca 2023 od 9.00 hod. do 14.00 hod. priniesť v čistej plastovej nádobe (0,5 l)vzorku vody z individuálnych zdrojov (studní).

  Pre záujemcov o komplexný rozbor vody z individuálnych zdrojov ponúkame v týždni od 20. do 24. marca 2023 zľavu 20 % z celkovej ceny rozboru.

  Viac informácií a kontakty nájdete na web stránke www.stvps.sk
  (S. Vogelová, StVPS, a.s.)

  Informačný servis

  Viac k témam: PR, Svetový deň vody, Voda
  Zdroj: SITA.sk – Pri príležitosti Svetového dňa vody otestujeme vašu vodu zo studní bezplatne © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.