8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Pôjdu Demokrati do vlády s mafiou? Pýta sa Matovič. OĽaNO chce byť partnerom Hegerovej strany, no nevie na čom je

  15.3.2023 (SITA.sk) – Ľudia si podľa predsedu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igora Matoviča zaslúžia jednoznačnú odpoveď, či strana Demokrati pôjde po voľbách do vlády s mafiou. Ako ďalej uviedol na tlačovej besede, strany Smer-SD a Hlas-SD sú podľa neho úplne rovnaká mafia.

  „Ak niekto povie, že pripúšťa spoluprácu s mafiou po voľbách, sú na druhom brehu a sú naši politickí nepriatelia. Ak povedia, že vylučujú mafiu, v žiadnom prípade s mafiou nepôjdu, tak ako povedali pred týždňom, považujeme ich za našich politických partnerov, s ktorými chceme mafiu na druhom brehu poraziť,“ uviedol Matovič.

  Poukázal tiež na nejednotné stanoviská jednotlivých členov strany Demokrati k povolebnej spolupráci so stranou Hlas-SD.

  „Sú tu dva diametrálne odlišné postoje. Jeden postoj Eduarda Hegera a Jara Naďa hovorí s mafiou nie a postoj ministra Káčera, Karola Hirmana a Miroslava Kollára hovorí, že s mafiou áno. (..) Chceme počuť pravdu, nič len pravdu, chceme byť partnermi strany Demokrati a chceme vedieť, na ktorom brehu jednoznačne stoja,“ dodal Matovič.

  V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

  Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
  Zdroj: SITA.sk – Pôjdu Demokrati do vlády s mafiou? Pýta sa Matovič. OĽaNO chce byť partnerom Hegerovej strany, no nevie na čom je © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.