8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Nemocnica Bory víta aj poistencov a poistenky Unionu, s predpôrodnou starostlivosťou možno rátať od mája

  6.4.2023 (SITA.sk) – Kvalitná zdravotná starostlivosť o poistencov a poistenky je pre Union zdravotnú poisťovňu prvoradým záujmom. Aj preto Union ZP privítala otvorenie modernej Nemocnice Bory, ktorá bude poskytovať plánovanú i akútnu zdravotnú starostlivosť na európskej úrovni a ktorá bude aj pre poistencov a poistenky Unionu plne hradená z verejného zdravotného poistenia.

  „Potvrdzujeme, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory bola podpísaná už 3.marca 2023, poistenci a poistenky Unionu tak budú môcť využívať aj služby Nemocnice Bory,“ uvádza riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma. „Bolo naším záujmom spoluprácu s Nemocnicou Bory čo najskôr dohodnúť, dostupná a kvalitná zdravotná starostlivosť o našich poistencov a poistenky je pre nás kľúčová. Veríme, že naši poistenci budú so službami v Nemocnici Bory spokojní a sme tu samozrejme pre nich v prípade akýchkoľvek otázok.“

  Nemocnica Bory bola oficiálne otvorená 30. marca, prvé ambulancie sú už v testovacej prevádzke spustené. Tie budú zatiaľ slúžiť na prípravu pred hospitalizáciou či zdravotnú starostlivosť po zákrokoch jednodňovej zdravotnej starostlivosti. „Práve o jednodňovú zdravotnú starostlivosť rozširujeme zmluvu s Nemocnicou Bory od 1.4.2023,“ dodáva Jozef Koma. Zariadenie je otvorené pre pacientov z celého Slovenska, nielen pre obyvateľov Bratislavy. Union ZP predpokladá, že veľký záujem o novú nemocnicu budú mať v ďalších obdobiach najmä budúce mamičky, pričom pôrodnica bude fungovať od začiatku júna.

  „V Unione venujeme tehotným ženám veľkú pozornosť, našim poistenkám uhrádzame až 7 osobných návštev pôrodných asistentiek v domácom prostredí pred pôrodom a tiež dve návštevy počas šestonedelia a ďalšie dve stretnutia v rámci starostlivosti o novorodenca. Cez našu webovú stránku môžu budúce mamičky získať široké portfólio benefitov, rôzne zľavy či príspevky na kurzy a tiež obľúbenú knižku Naše dieťatko.“ dodáva za Union hovorkyňa Kristína Baluchová. „Výber vhodnej pôrodnice je pre budúce matky veľmi dôležitý, našim poistenkám určite odporúčame, aby neváhali siahnuť po nových e-bookoch o tehotenstve, ktoré môžu nájsť priamo na našej webstránke.“

  V prípade, že si budúce mamičky pre narodenie dieťatka vyberú Nemocnicu Bory, Union ZP im pripomína, aby nezabudli konzultovať svoje plánovanie pôrodu s gynekologickou ambulanciou v Nemocnici Bory tak, aby boli po 36. týždni tehotnosti zaradené do sledovania pred pôrodom. Predpôrodnú starostlivosť spúšťa nemocnica v máji, viac informácii je možné nájsť priamo na stránke Nemocnice Bory.

  Informačný servis

  Viac k témam: PR, Zdravie
  Zdroj: SITA.sk – Nemocnica Bory víta aj poistencov a poistenky Unionu, s predpôrodnou starostlivosťou možno rátať od mája © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.