8.9 C
New York
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca

  21.3.2023 (SITA.sk) – Na linke 158 polícia krátko po 10:15 prijala informáciu, podľa ktorej vypadol muž z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Privolaná záchranná služba ho previezla do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol, informoval v tlačovej správe Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

  Muž a žena pravdepodobne vypadli

  Krátko po 15:00 polícia prijala ďalšie oznámenie, že na uvedenej adrese došlo k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženy. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.

  Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt sedemposchodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli.

  Telo maloletej osoby

  Krátko pred 16:30 policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.

  Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie polícia poskytne, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

  Viac k témam: bratislavská polícia, Krimi, Pád z okna, Tragédia
  Zdroj: SITA.sk – Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.