8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol

  21.4.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach obvinil zo zločinu zabitia 54-ročnú Košičanku, ktorá po hádke bodla 59-ročného muža.

  Muž už nejavil známky života

  Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, v stredu krátko pred 11:00 boli policajti vyslaní na preverenie oznámenia, že v záhradkárskej lokalite košickej mestskej časti Sever prišlo k fyzickému útoku nožom na jednu osobu.

  Podľa prvotných informácií 54-ročná žena po predchádzajúcej slovnej výmene názorov bodla ostrým predmetom 59-ročného muža.

  Posádka RZP po príchode na miesto zistila, že muž ležiaci na zemi už nejaví známky života a oživiť sa ju záchranárom už nepodarilo.

  Zaistenie útočnej zbrane

  Košickí policajti preto ženu, podozrivú zo spáchania tohto skutku zadržali a po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia.

  Vyšetrovateľ Policajného zboru spoločne s kriminalistickým technikom počas vykonanej obhliadky miesta činu na mieste zaistili potrebné kriminalistické stopy, okrem iného aj nôž, ktorý by mohol byť útočnou zbraňou.

  Policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do vyšetrovacej väzby. Žene v prípade dokázania viny hrozí za tento skutok deväť až 12 rokov za mrežami.

  Viac k témam: Napadnutie, Väzenie
  Zdroj: SITA.sk – Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.