8.9 C
New York
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Jungheinrich úspešne dokončil akvizíciu skupiny Storage Solutions

  21.3.2023 (SITA.sk) – Nemecký priekopník v oblasti intralogistiky Jungheinrich AG („Jungheinrich“) úspešne dokončil akvizíciu skupiny Storage Solutions („Storage Solutions“) od Merit Capital Partners, MFG Partners a manažmentu Storage Solutions. Všetky uzatváracie podmienky vrátane povolenia na kontrolu fúzií v Spojených štátoch boli splnené. S Storage Solutions pridáva Jungheinrich silnú rastovú platformu pre regálovú a skladovú automatizáciu v Spojených štátoch. Transakcia bola predtým oznámená 25. januára 2023.

  O spoločnosti Jungheinrich

  Ako jeden z popredných svetových poskytovateľov intralogistických riešení Jungheinrich už 70 rokov napreduje vo vývoji inovatívnych a udržateľných produktov a riešení pre materiálové toky. Ako priekopník v tomto sektore sa rodinný podnik so sídlom v Hamburgu zaviazal vytvoriť sklad budúcnosti. V roku 2021 spoločnosť Jungheinrich a jej viac ako 19 000 zamestnancov vygenerovali tržby vo výške 4,24 miliardy eur. Globálna sieť zahŕňa 11 závodov a 41 servisných a predajných spoločností. Podiel je zahrnutý v MDAX.

  O riešeniach spoločnosti Storage Solutions

  Spoločnosť Storage Solutions, založená v roku 1978 predovšetkým ako distribútor nového a použitého skladového vybavenia, sa vyvinula tak, aby spolupracovala s klientmi skladových a distribučných centier, ktorí slúžia širokému spektru potrieb priemyslu vrátane: optimalizácie pracovného toku a dizajnu zariadení, bezpečnostných inšpekcií, obstarávania skladovacích a automatizačných zariadení a uvedenie do prevádzky, inštalácia, služby životného cyklu a softvér. Ako najlepší integrátor technológií vo svojej triede sa Storage Solutions zaviazala poskytovať klientom optimálne riešenia na základe cieľov a zámerov zainteresovaných strán projektu. Prostredníctvom strategických akvizícií a organickej expanzie vytvorila spoločnosť Storage Solutions škálovateľnú platformu, aby mohla expandovať so svojou zákazníckou základňou, aby mohla slúžiť neustálemu rastu v dodávateľskom reťazci. Viac informácií nájdete tu: https://storage-solutions.com/

  Informačný servis

  Viac k témam: Akvizícia, PR
  Zdroj: SITA.sk – Jungheinrich úspešne dokončil akvizíciu skupiny Storage Solutions © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.