8.9 C
New York
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Invertorový motor s priamym pohonom LG dostiahol mílnik: 100 miliónov vyrobených kusov

  16.3.2023 (SITA.sk) – Inovatívna technológia motorov spoločnosti LG sa ako kľúčová súčasť prémiových práčok LG sa neustále vyvíja.

  Spoločnosť LG Electronics (LG) oznamuje, že celkový počet vyrobených motorov Inverter Direct Drive (DD) prekročil hranicu 100 miliónov kusov. Technológia diferencovaných motorov je hlavným faktorom silného a spoľahlivého výkonu a pokračujúcej celosvetovej popularity špičkových riešení práčok LG.

  Od roku 1998 do konca roku 2022 spoločnosť vyrábala v priemere viac ako 12,000 invertorových motorov DD denne. Motor LG Inverter DD sa pripája priamo k bubnu, čo je inovácia, ktorá robí práčky LG odolnejšími, a ktorá zásadne znižuje hluk aj spotrebu energie počas prevádzky.

  Spoločnosť LG pracuje na neustálom vylepšovaní invertorového DD už štyri generácie, vďaka čomu sa neustále zlepšuje výkon aj celková technológia. Spoločnosť drží v Kórei aj medzinárodne viac ako 240 technologických patentov súvisiacich s invertorovými motormi DD. V roku 2019 bola s cieľom ďalej zlepšiť efektivitu i účinnosť využitá aj umelá inteligencia (AI). Motor AI DD, ktorý sa používa v prémiových práčkach a sušičkách LG, využíva technológiu hlbokého učenia na detekciu hmotnosti každej náplne a jemnosti či hrubosti praných tkanín. Následne vyberie z patentovanej technológie 6 Motion optimálnu kombináciu pracích pohybov, vďaka čomu je starostlivosť o bielizeň veľmi šetrná.

  V minulom roku spoločnosť LG prvýkrát preniesla svoj pokročilý motor Inverter DD aj do svojich sušičiek. Rovnako ako práčky, tak aj sušičky využívajú LG technológiu 6 Motion, ktorá zvyšuje výkon sušenia a minimalizuje poškodenie tkaniny. Technológia invertorových motorov LG – konkrétne AI DD – sa stala prvou technológiou v domácich spotrebičoch, ktorá získala overenie AI Deep Learning od globálnej certifikačnej spoločnosti Underwriters Laboratories (UL).

  „Počet vyrobených motorov Inverter DD poukazuje na dokonalosť technológie motorov, ktorú spoločnosť LG vyvinula pre svoje prémiové riešenia práčok,“ povedal Kim Yang-sun, vedúci obchodnej jednotky Component Solution v spoločnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Aj naďalej budeme vytvárať vysoko účinné komponenty, ktoré zvyšujú výkon a spoľahlivosť našich produktov a zároveň znižujú emisie uhlíka počas prevádzky.“

  Informačný servis

  Viac k témam: LG, Motor, PR, Práčky
  Zdroj: SITA.sk – Invertorový motor s priamym pohonom LG dostiahol mílnik: 100 miliónov vyrobených kusov © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.