8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  IKEA sťahuje z predaja jednu známu hračku, deťom hrozí riziko udusenia sa (foto)

  21.3.2023 (SITA.sk) – IKEA sťahuje z predaja viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD pre možné riziko udusenia sa. Spoločnosť vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí vlastnia viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD, aby ju prestali používať a kontaktovali obchodný dom IKEA so žiadosťou o vrátenie peňazí v plnej výške.

  Informuje o tom v tlačovej správe hovorkyňa IKEA Alexandra Strapáková, podľa ktorej je bezpečnosť zákazníkov pre spoločnosť najvyššou prioritou.

  „IKEA využíva pri vývoji svojich výrobkov prísny program testovania a hodnotenia rizík, aby sa uistila, že výrobky spĺňajú všetky príslušné zákony a normy na trhoch, na ktorých sa predávajú. Napriek tomu sa nám dostala do pozornosti informácia o tom, že na tejto hračke sa môžu uvoľniť drobné nity, ktoré predstavujú riziko udusenia sa, a to najmä pre menšie deti,“ uviedla Strapáková na margo stiahnutia hračky z predaja.

  Viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD je možné vrátiť v obchodnom dome IKEA, kde budú zákazníkom vrátené peniaze v plnej výške. Doklad o kúpe (pokladničný blok) nie je nutné predložiť. IKEA sa ospravedlňuje za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré môže toto stiahnutie z predaja spôsobiť.

  Viac k témam: Nebezpečný výrobok
  Zdroj: SITA.sk – IKEA sťahuje z predaja jednu známu hračku, deťom hrozí riziko udusenia sa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.