8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Festival Pohoda v pohode. Polícia vydala pokyny pre návštevníkov, tieto veci si so sebou nenoste (video)

  11.7.2024 (SITA.sk) – Trenčianska krajská polícia informuje prostredníctvom sociálnej siete, ako sa správať na festivale Pohoda tak, aby to dopadlo v pohode a zabezpečili pohodlie a bezpečnosť všetkým návštevníkom.

  Polícia upozorňuje na rešpektovanie a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom či dodržiavanie pokynov organizátorov a bezpečnostného personálu.

  Zriadená je aj núdzová infolinka Pohody. Festival Pohoda sa koná od 11. do 13. júla na Letisku Trenčín.

  Toto si na festival nenoste

  Trenčianska krajská polícia varuje taktiež pred horúčavami a vyzdvihuje dodržiavanie pitného režimu či chránenie sa pred prudkým slnkom. Podotýka, aby si všetci návštevníci dávali pozor na svoje osobné veci a cennosti, v inom prípade, ak niekto z návštevníkov zbadá čokoľvek podozrivé, nech sa ihneď obráti na bezpečnostný personál alebo políciu.

  V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

  Do areálu festivalu je zakázané priniesť sklenené poháre, fľaše či nádoby, ako aj pyrotechnické predmety či zbrane. Na festival si návštevníci určite nemajú brať bicykle ani kolobežky, selfie tyče, drony, dáždniky či variče.

  K dispozícii je aj zdravotnícky personál

  V prípade, že sa u niektorého z návštevníkov vyskytne zdravotný problém, môže sa obrátiť na zdravotnícky personál v areáli festivalu. Organizátori zriadili v prípade potreby aj núdzovú infolinku Pohody na telefónnom čísle +421 800 500 090, ktorá je k dispozícii nielen pre návštevníkov, ale aj ich príbuzných, ktorí na festivale nie sú.

  Trenčianska polícia zároveň popriala všetkým návštevníkom Pohody príjemný a bezpečný festivalový zážitok.

  Viac k témam: Festival Pohoda, Polícia, pravidlá, Správanie, Trenčianska krajská polícia
  Zdroj: SITA.sk – Festival Pohoda v pohode. Polícia vydala pokyny pre návštevníkov, tieto veci si so sebou nenoste (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.