8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Falošný policajt obral dôchodkyňu o viac ako 11-tisíc eur a zlato (video)

  18.4.2023 (SITA.sk) – Podvodník vydávajúci sa za policajta obral 77-ročnú dôchodkyňu o 11 300 eur a cennosti zo zlata. Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II prípad vyšetrujú ako zločin podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva.

  Dôchodkyňa prišla o svoj majetok

  Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy muž telefonicky kontaktoval 77-ročnú ženu, u ktorej vyvolal nesprávnu predstavu, že je policajt, ktorý sa snaží ochrániť jej financie a cennosti pred podvodníčkou vydávajúcou sa za pracovníčku pošty.

  Ako informuje na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia, dôchodkyňa zo strachu o svoj majetok postupovala podľa pokynov volajúceho.

  V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

  Pred jednou z reštaurácií na Seberíniho ulici v Bratislave odovzdala mužovi v šedom oblečení hotovosť 2 000 eur. Následne, taktiež na tejto ulici pred predajňou s ovocím a zeleninou, odovzdala rovnakému mužovi hotovosť 500 eur spolu s cennosťami zo zlata. Potom sa presunula do banky, kde vybrala zo svojho účtu 8 800 eur, ktorú mužovi odovzdala.

  Totožnosť podvodníka

  Spolu tak oklamaná seniorka prišla o 11 300 eur. Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti podvodníka môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou správy na facebookovom profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

  Viac k témam: bratislavská polícia, Dôchodkyňa, Krádež, Podvodník
  Zdroj: SITA.sk – Falošný policajt obral dôchodkyňu o viac ako 11-tisíc eur a zlato (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.