8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  €čka ťa zasypú éčkami! Najväčšia rozdávačka žrebov od Niké!

  4.4.2023 (SITA.sk) – Najpopulárnejší žreb v histórii Niké sú €čka. Predali sa ich už vyše 4 milióny kusov a na výhrach vyplatila Niké už viac ako 4 milióny eur. Ďalšie žreby tejto unikátnej emisie môžeš vyhrať aj ty. Kedy? Už túto stredu 5. apríla na Námestí Majstra Pavla v Levoči. Čaká ťa najväčšia rozdávačka žrebov od Niké!

  Viete, aká je dlhá cesta z Niké do Levoče? Presne 370 kilometrov. Rovnakú vzdialenosť by nám vytvorili všetky predané žreby €čka, ak by sme ich postavili vedľa seba. A práve Levoča bude dejiskom najväčšej rozdávačky žrebov od Niké. Čakajú na teba atraktívne súťaže a množstvo zaujímavého sprievodného programu!

  €čka sú pre skutočných milovníkov žrebov. V ponuke Niké sú od roku 2018. K dispozícii sú tri druhy tejto úspešnej emisie. Len jedno euro stoja €čka s maximálnou možnou výhrou 15 000 €. Chceš vyhrať viac? Potom sú tu Extra €čka s maximálkou 30 000 €. Klenotom v edícii Ečiek sú Maxi €čka, ktoré ukrývajú pod sebou až 100 000 €, pričom takmer každý štvrtý žreb je výherný.

  Ak by si nebol úspešný, potom si môžeš žreby €čka i ďalšie obľúbené emisie zaobstarať v pobočkách Niké po celom Slovensku, ale aj u obchodných partnerov Niké.

  Na najväčšiu rozdávačku žrebov od Niké vás pozýva aj Tomi Kid Kovács!

  Do Levoče ťa pozýva Tomi Kid Kovács!

  Informačný servis

  Viac k témam: €čka, PR, stieracie žreby, Žreby
  Zdroj: SITA.sk – €čka ťa zasypú éčkami! Najväčšia rozdávačka žrebov od Niké! © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.