8.9 C
New York
streda, 12 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Dym z požiaru skladov ohrozil centrum Hamburgu, polícia obyvateľom odporučila zavrieť okná (video)

  9.4.2023 (SITA.sk) – Polícia v nemeckom meste Hamburg v nedeľu vyzvala obyvateľov, aby zatvorili okná, keďže nad mesto sa dostal dym z požiaru niekoľkých skladov. Regionálny verejnoprávny vysielateľ NDR uviedol, že požiar zachvátil aj kontajnery s jedovatým sírovodíkom.

  Nemecká tlačová agentúra dpa informovala, že požiar vypukol približne o 4:30 ráno vo štvrti Rothenburgsort, ktorá sa nachádza vo východnej časti druhého najväčšieho mesta Nemecka. Dym sa dostal do centra mesta a zastavil premávku diaľkových vlakov medzi Hamburgom a Berlínom a ďalšími mestami.

  Police in Hamburg, Germany, warned locals of possible toxins in the air after a fire at a storage facility https://t.co/BKrpKjahtu pic.twitter.com/tyfiGiXX4P
  — Reuters (@Reuters) April 9, 2023

  Obyvateľov Hamburgu vo varovaní prostredníctvom mobilnej aplikácie vyzvali na zatvorenie okien, vypnutie ventilácie a klimatizácie. Nijaké zranenia neboli hlásené.

  Viac k témam: Požiar
  Zdroj: SITA.sk – Dym z požiaru skladov ohrozil centrum Hamburgu, polícia obyvateľom odporučila zavrieť okná (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.