8.9 C
New York
streda, 19 júna, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Bývalý policajný prezident Spišiak vstupuje do Progresívneho Slovenska (video)

  29.3.2023 (SITA.sk) – Bývalý prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak vstúpil do hnutia Progresívne Slovensko. Na tlačovej besede to oznámil šéf hnutia Michal Šimečka. Pre budúcnosť Slovenska je podľa neho kľúčové zabezpečiť poriadok, spravodlivosť a dodržiavanie práva.

  „Presne na týchto témach budeme spolupracovať s pánom Spišiakom. Jeho skúsenosti, rozvaha a jasný morálny kredit sú potvrdením cesty, ktorou chceme formovať PS aj Slovensko v budúcnosti,“ zdôraznil Šimečka.

  V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

  Spišiak v tejto súvislosti povedal, že vždy chcel niečo zmeniť k lepšiemu, ako okresný riaditeľ, policajný viceprezident aj ako prezident PZ.

  „Posledné roky som bol poradcom ministra vnútra, ale videl som, ako aj dobré nápady a projekty nakoniec doplatia na hádky a chaos. Odmietam sa s tým zmieriť,“ skonštatoval Spišiak. Slovensko má podľa neho na viac.

  „Chcem, aby tu veci fungovali normálne, odborne, podľa zákona. Som presvedčený, že túto nádej môže Slovensku priniesť práve PS a presne na tom budeme spolu intenzívne pracovať,“ dodal bývalý policajný prezident.

  Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda Progresívneho Slovenska, Vstup do strany
  Zdroj: SITA.sk – Bývalý policajný prezident Spišiak vstupuje do Progresívneho Slovenska (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.