8.9 C
New York
nedeľa, 14 júla, 2024
spot_img
More

  Latest Posts

  Aj tento rok môžete v obchodoch Tesco podporiť Deň narcisov

  19.4.2023 (SITA.sk) – Zákazníci Tesca môžu prispieť do zbierky ku Dňu narcisov aj prostredníctvom špeciálnych kupónov.

  Zákazníci Tesca budú môcť znova prispieť do celoslovenskej zbierky Deň narcisov. Predajne reťazca na celom Slovensku sa tak opätovne, ako po minulé roky, stanú súčasťou zbierky na pomoc onkologickým pacientom, ktorú už viac ako 30 rokov organizuje Liga proti rakovine.

  Dobrovoľníci s pokladničkami pod záštitou Ligy proti rakovine sa budú 20. apríla 2023 v Deň narcisov pohybovať v obchodoch Tesco na Slovensku. Možnosť pripnúť si narcis a dobrovoľne prispieť bude v predajniach reťazca aj ďalšie dva dni 21. a 22. apríla 2023, čo je príležitosť pre ľudí, ktorí si nestihnú zadovážiť narcis počas štvrtka 20. apríla 2023.

  Zákazníci budú môcť podporiť aktivity na pomoc pacientom s onkologickým ochorením buď odovzdaním ľubovoľnej sumy priamo do pokladničky u dobrovoľníkov, alebo použitím špeciálnych kupónov s označením Deň narcisov. Kupóny nájdu pri pokladniciach a odovzdajú ich pri pokladni alebo ich načítajú počas platby za nákup pri samoobslužnej pokladni.

  Počas minuloročného Dňa narcisov prispeli zákazníci Tesca v hotovosti sumou vo výške viac ako 46-tisíc eur. Použitím špeciálnych kupónov počas platby za nákup zase prispeli sumou viac ako 15-tisíc eur.

  „Tešíme sa, že Tesco je už štvrtýkrát špeciálnym partnerom Dňa narcisov a môžeme tak prispieť a pomôcť pacientom s onkologickým ochorením. Sme hrdí na to, že sa nám dlhodobo darí podporovať aktivity, ktoré pomáhajú zlepšiť život ľuďom, ktorým do života vstúpila vážna diagnóza,“ hovorí Michaela Lehotská, CSR manažérka Tesca na Slovensku.

  Finančné prostriedky vyzbierané počas Dňa narcisov použije Liga proti rakovine na pokračovanie v realizácii overených a užitočných projektov, ktoré sú určené na priamu pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám. Viac informácií o zbierke nájdete na www.dennarcisov.sk.

  Informačný servis

  Viac k témam: Deň narcisov, PR
  Zdroj: SITA.sk – Aj tento rok môžete v obchodoch Tesco podporiť Deň narcisov © SITA Všetky práva vyhradené.

  Latest Posts

  Nepremeškajte

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.